Naabrivalve

Naabrivalve ja vabatahtlike patrull Vanamõisa külas.

Naabrivalve alustas peale Vanamõisa külas toimunud järjestikuseid vargusjuhtumeid. 10. detsembril toimus Vanamõisa Seltsimajas koosolek, kus osales ca 150 inimest külast ja selle lähiümbrusest ning juba 11. detsembril alustas patrull. Patrullis osalevad tublimad ja aktiivsemad külaelanikud.
Patrulli tel. nr. on 57 50 11 11 ja sellele võite helistada iga kell, kui näete külas midagi kahtlast toimumas. Patrull sõidab igal öösel ja auto on eraldusmärkidega.
Patrullijad on vabatahtlikud ja teevad seda tööd oma vahenditega.
Külaelanikud, kes soovivad kaasa lüüa, aga mingitel põhjustel ei saa seda teha, võivad kaasa aidata rahaliselt. Selleks tuleb teha kanne MTÜ Vanamõisa Küla arveldusarvele nr. 221050004275, makse selgituseks palume märkida „Annetus vabatahtlike patrulli toetuseks“.
Küaelanikud, kes soovivad osaleda patrullis ja ei ole veel registreerunud, saavad seda teha, helistades 50 177 42, Tarvo Vau või kirjutades tarvo@wau.ee.

Patrulliga me tekitame olukorra kus pättidel on keeruline ka lukustatud uksi katsumas käia.
Kõik see loomulikult ei tähenda, et nüüd võib ööseks kuuriukse lahti ja autole võtmed ette jätta. Kaitske ka ise oma vara ja olge hoolsad.
Samas ei ole meie patrull ainult kaabakate eemale hoidmiseks. Võimalusel aitavad patrullijad ka hilise teelise koju ja abistavad muudelgi juhtudel, kus päästeameti kutsumine ei oleks kohane.

Teie naabrivalve abivalmis meeskond

57 50 1111

Share
Scroll to Top